vrata2020

LOMAX vyrobí stotisícu garážovú bránu. Zákazníkom ponúkne zájazd za 3 922 Eur

LOMAX vyrobí stotisícu garážovú bránu. Zákazníkom ponúkne zájazd za 3 922 Eur

Späť
Štítky:

Spoločnosť LOMAX čaká čoskoro jeden z významných míľnikov jej existencie. Zanedlho totiž vyrobí jubilejnú stotisícu privátnu sekčnú garážovú bránu. Dôvod na oslavy pritom nebude mať len LOMAX, ale taktiež šťastlivec, ktorý si túto bránu objedná.

Okrem nového vjazdu do garáže sa totiž môže tešiť aj na darčekový poukaz na zájazd od spoločnosti Student Agency v hodnote 3 922 EUR, a to podľa vlastného výberu.

Mimoriadna cena pre jedného šťastlivca

  • V spoločnosti LOMAX sa každým dňom blíži výroba jubilejnej stotisícej privátnej sekčnej garážovej brány. Pre svojich zákazníkov si preto v tejto súvislosti pripravila špeciálnu súťaž s mimoriadnou hlavnou cenou.
  • Vyvrcholenie súťaže by malo nastať v letných mesiacoch, konkrétny dátum výhry však ovplyvnia zákazníci sami. Ten, ktorý si objedná a zaplatí v poradí 100 000. bránu, získa okrem nich taktiež darčekový poukaz na zájazd od spoločnosti Student Ageny.
  • Zájazd bude mať rovnakú hodnotu ako poradie brán, teda 100 000 Kč – v prepočte 3922 EUR.
  • Pomyselnému šťastiu môžete ísť navyše čiastočne oproti. Na web stránke spoločnosti LOMAX totiž bude k dispozícii špeciálne počítadlo, ktoré bude pravidelne uvádzať aktuálny počet objednaných sekčných garážových brán. Cesta k rozprávkovej výhre tak môže byť o to jednoduchšia.
certifikat_LOMAX_2019
certifikat_LOMAX_2019

Od firmy v garáži až po 100 000 brán

 

  • Pre spoločnosť LOMAX je blížiace sa jubileum mimoriadnym úspechom, ktorý dosahuje po 27 rokoch existencie. Práve v roku 1992 začala firma pod vedením jednateľa Luboše Dufka v jednej garáži v blízkosti súčasného sídla v Bořeticiach fungovať. Postupne sa vyprofilovala na jedného z kľúčových zamestnávateľov vo svojom regióne.
  • V roku založenia sa pritom zameriavala jedine na predaj žalúzií. Produkcia garážových brán spolu s predokenými roletami prišla na rad o štyri roky neskôr, výroba sekčného typu potom až v roku 1998. Do portfólia produktov sa tak ďalej pridali aj vonkajšie žalúzie a pred tromi rokmi aj vchodové dvere.
  • Aby sa sekčných garážových brán mohlo za viac ako 20 rokov vyrobiť cez 100 000, znamenalo to v priebehu času najmä výstavbu niekoľko výrobných hál a ich postupné rozširovanie. Aj vďaka tomu sa LOMAX postupne stal na českom trhu jednotkou v produkcii brán.
  • Prispelo k tomu aj niekoľko prvenstiev v tomto odvetví. Už v roku 2000 bol jedinou českou firmou, ktorá si panely pre sekčné brány vyrábala sama. O 2 roky neskôr tak ako vôbec prvá na svete predstavila garážové brány v imitácii dreva, ktoré následne udávali trend po viac ako jedno desaťročie.
  • V súčasnosti má LOMAX vo svojej ponuke brán celkom päť typov. Okrem sekčných je to ďalej posuvná, rolovacia, dvojkrídlová alebo priemyselná varianta.