vrata2020

Automatizácia domácnosti od Somfy Objevte nový standard v ovládání nejen bran a vrat.

Seznamte se
s automatizovanou domácností

v podání Somfy a jeho systémů TaHoma® a Connexoon. 

Automatizácia domácnosti od Somfy Objevte nový standard v ovládání nejen bran a vrat.

Powered-by-Somfy-Logo
Powered-by-Somfy-Logo

Podľahnite kúzlu moderných technológií

Získajte všetko, čo ste si kedy od bývania priali! Dnes je automatizácia domácnosti dostupná pre všetkých. Aj vy si tak môžete dovoliť viac pohodlia, bezpečia a úspory na energiách.

Pozrime sa na automatizáciu domácnosti bližšie, predstavujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od našej partnerskej spoločnosti Somfy.

 

Ako automatizácia domácnosti funguje?

Pre domácnosť pod kontrolou vám postačí váš mobilný telefón, s ktorým môžete pohodlne ovládať garážové brány, ale aj vonkajšie rolety a žalúzie. Ešte viac pohodlia vám ponúknu scenáre, ktoré si vopred vytvoríte.

Všetky kompatibilné zariadenia sú napojené na jeden zo systémov automatizácie, u Somfy ide o systémy TaHoma® a Connexoon.

Automatizovaná domácnosť pre pohodlné bývanie

Somfy2
Somfy2

Systém TaHoma®

Komplexný systém automatizácie domácnosti TaHoma® sa stará nielen o vaše pohodlie, ale aj bezpečie. Dokonca poskytuje spätnú väzbu, napríklad, že boli garážové brány v poriadku zatvorené.

S TaHomou ovládate celú domácnosti odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia v telefóne.

Zistite o systéme viac, alebo nás kontaktujte, radi vám poradíme.

S TaHomou ovládate celú domácnosť odkiaľkoľvek. Stačí aplikácia v telefóne.

SOMFY
SOMFY

Somfy Connect

Váš systém TaHoma môžete odkiaľkoľvek skontrolovať a ovládať aj pomocou webového rozhrania Somfy Connect.

Systém Connexoon

Postačí vám napríklad len ovládanie tienenia? Alebo garážových brán a vstupných brán? Potom vám odporučíme systém Connexoon, ktorý funguje na princípe troch aplikácií pre váš chytrý telefón. Aplikácia Connexoon Window sa stará o vaše tienenie, Connexoon Acess o garážové dvere a bránu a Connexoon Terrace o terasu.

Na výber máte z ľubovoľnej kombinácie dvoch aplikácií. Ovládanie aplikácií, respektíve prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®.

Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte na nás.

Ovládajte svoju domácnosť telefónom

obr3
obr3

Somfy ONE

 

Viac bezpečia vám zaistí Somfy ONE, kompatibilný bezdrôtový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorom pohybu. Fungovať môže samostatne, ale pre väčšie pohodlie ho môžete zapojiť do systému TaHoma®.

Somfy ONE ľahko nainštalujete a ešte ľahšie ovládate jeho funkcie pomocou svojho chytrého telefónu.

SOMFY
SOMFY

Somfy Doorlock

 

Užitočným pomocníkom je tiež šikovný zámok Somfy Doorlock, s ktorým odomknete svoj dom alebo byt telefónom. Ľahko a odkiaľkoľvek. Naviac sa inštaluje bez vŕtania a úpravy dverí! Už nikdy nebudete musieť hľadať kľúče po vreckách!

Prepojte Somfy Doorlock so systémom automatizácie domácnosti TaHoma® a získajte viac pohodlia.

obr5
obr5

 

Zaujíma vás, čo môže prechod na automatizáciu domácnosti priniesť práve vám? Obráťte sa na nás, radi vám všetko vysvetlíme a poradíme.